Commissies

Voorzitter: Yvonne Wolf – 055 5789092
Vertrouwenscontactpersonen:

Herma van Eijk - 055 522 04 53 / 06 546 427 14
Theo Teunissen - 06 144 593 25

Verenigingscoördinatie:

Merel van de Graaff (vz)
Diana Woerts-Kroezen

Commissie veiligheid:

Leonie Straatsma (vz)
Theo van den Broek
Jurjen Bos
Nico Reus

 
Secretaris: Renate Klein Haneveld - 06-50267558
Public Relations:

Heleen Janszen - 0570 590370
Axel Kok
Dirk van der Meulen - 06 535 964 96

Ledenadministratie: Renate Klein Haneveld - 06-50267558
Redactie BellNote: Robert Duzijn
Jessica Anschuetz
Sybren Brouwer
Ruud de Heij
Internetcommissie:

Christiaan ter Veen (vz)
Jan Hoogendoorn
Vacature
Niels den Boer (back-up)

Beheer E-Captain & Mijn Daventria: Hans Meijer
Archiefcommissie: René Koopman
Hendrik Jan Peters
Rob lezer
  
Penningmeester/
vicevoorzitter:
Jan Pieter van Haaps
Barcommissie: Marlijn Dompeling (vz)
Adriaan Slob
Tineke Scott
Anneke van der Schoor
Brigit Tijkotte
Kimberly Hulleman
Daventria Buiten: Vacature (vz)
Rob Paerl
Ennie van Leeuwen
IJsselregatta:

Han Grobbe (voorzitter)
Joleen Oonk (secretaris)
Marian Klijn Velderman (penningmeester)
Harm Scheepstra (wedstrijdleider)
Annelies Straatman (PR)

  
Commissaris Roeien: Rard Metz
Opleiding en coaching:

Rard Metz (vz)
Bob Maks
Tjalling Koopsmans
Dirkje Rengerink
Coraline Vester
Menno Rakhorst

Externe coach Lars Hoeksel
Examencommissie:

Harm Scheepstra (vz)
Anneleen Ypma-Diedering (secr)
Katheli Boerlage-Beversluis
Ruud Bouw
Bas van Haasteren
Krista den Hertog-Heins
Monique Jorna-Tekelenburg
Roel Jorna
Hans Kluijfhout
Hajo Kruijff
Lieke van Noortwijk
Ferry Olthuis
Jolt Oostra
Fieke von Pickartz
Rob Robijn

Roeimakelaar: Hans Hulleman
Recreatie: Maurice van den Broek
Diana Woerts-Kroezen
Heleen Kolthof
Wedstrijdcommissie:

Nander van der Plicht (inschrijvingen)
Theo van den Broek
Jan Jaap de Kroes
Rob Robijn
Roel Jorna

Wintercompetitie: Els Blaauw
Hans Hummelink
Jan Jaap de Kroes
Menno Rakhorst
Renate Klein Haneveld
Jeugdroeien:

Menno Rakhorst (vz)
Martin Schaap
Sander Thien
Jan Jaap de Kroes
Paul Olijhoek

Bedrijfsroeien:

Lieke van Noortwijk (vz)
Dirk Metselaar
Nander van der Plicht

Midweekroeien:

Janny Stevens
Dick van der Vecht
Coby Manschot
Gerrit Terlouw

 
Commissaris Materiaal: Robert Duzijn
Onderhoudscommissie:

Michael ten Holder (vz)
Paul Keizer
Leen Bouman
Wicher ten Hoeve
Gé Tol
Ed van Lamoen
Ted Slinger
Erik Beeren
Dee Zeeuw van der Laan

Afstelcommissie Theo Teunissen (vz)
Rob Wijsman
Karin Zwiers
Harm Scheepstra
Christiaan ter Veen
Materiaal Advies Commissie:

Theo Teunissen (vz)
Marjolein Snippe

Wicher ten Hoeve
Ed van Lamoen
Harm Scheepstra

Commissie Botenhuis:
(mailadres tevens te gebruiken voor
schademeldingen aan ons botenhuis)

Gilles Boerlage (vz) - 06 515 503 40
Guus Kruitwagen
René de Boer

Commissie Botenwagen: Maurice van den Broek (vz)
Karin Zwiers
Jantien Geerlings
Havenmeester: Max Hendriks - 06 515 977 16