Commissies

Voorzitter: Rob Bilderbeek - 0570-833583
Vertrouwenscontactpersonen:

Herma van Eijk - 055 522 04 53 / 06 546 427 14
Theo Teunissen - 06 144 593 25

Verenigingscoördinatie:

Merel van de Graaff (vz)
Diana Woerts-Kroezen

Commissie veiligheid:

Leonie Straatsma (vz)
Theo van den Broek
Jurjen Bos
Nico Reus

 
Secretaris: Renate Klein Haneveld - 06-50267558
Public Relations:

Heleen Janszen - 0570 590370
Axel Kok
Dirk van der Meulen - 06 535 964 96

Ledenadministratie: Renate Klein Haneveld - 06-50267558
Redactie BellNote: Robert Duzijn
Jessica Anschuetz
Sybren Brouwer
Ruud de Heij
Internetcommissie:

Christiaan ter Veen (vz)
Jan Hoogendoorn
Jasper van Wezel
Niels den Boer (back-up)

Beheer E-Captain & Mijn Daventria: Hans Meijer
Archiefcommissie: René Koopman
Hendrik Jan Peters
Rob lezer
  
Penningmeester/
vice-voorzitter:
Jan Pieter van Haaps
Barcommissie: Marlijn Dompeling (vz)
Adriaan Slob
Tineke Scott
Anneke van der Schoor
Brigit Tijkotte
Kimberly Hulleman
Daventria Buiten:
(w.o. sponsoring)
Paul van Dijck (vz)
Rob Paerl
Corrie van Wingerde
IJsselregatta:

Han Grobbe (voorzitter)
Joleen Oonk (secretaris)
Marian Klijn Velderman (penningmeester)
Harm Scheepstra (wedstrijdleider)
Annelies Straatman (PR)

  
Commissaris Roeien: Yvonne Wolf – 055 5789092
Opleiding en coaching:

Manga Schrijver (vz)
Hans Hulleman
Bob Maks
Tjalling Koopsmans
Dirkje Rengerink
Rard Metz

Externe coach Lars Hoeksel
Examencommissie:

Harm Scheepstra (vz)
Anneleen Ypma-Diedering (secr)
Katheli Boerlage-Beversluis
Ruud Bouw
Bas van Haasteren
Krista den Hertog-Heins
Monique Jorna-Tekelenburg
Roel Jorna
Hans Kluijfhout
Hajo Kruijff
Lieke van Noortwijk
Ferry Olthuis
Jolt Oostra
Fieke von Pickartz
Rob Robijn

Roeimakelaar: Hans Hulleman
Recreatie: Maurice van den Broek
Diana Woerts-Kroezen
Heleen Kolthof
Wedstrijdcommissie:

Nander van der Plicht (inschrijvingen)
Theo van den Broek
Jan Jaap de Kroes
Rob Robijn
Roel Jorna

Wintercompetitie: Els Blaauw
Hans Hummelink
Jan Jaap de Kroes
Menno Rakhorst
Renate Klein Haneveld
Jeugdroeien:

Menno Rakhorst (vz)
Martin Schaap
Sander Thien
Jan Jaap de Kroes
Paul Olijhoek

Bedrijfsroeien:

Lieke van Noortwijk (vz)
Dirk Metselaar
Nander van der Plicht

Midweekroeien:

Janny Stevens
Tanne Verhulst
Dick van der Vecht

 
Commissaris Materiaal: Martijn van Nieuwenhuijze
Onderhoudscommissie:

Michael ten Holder (vz)
Paul Keizer
Leen Bouman
Wicher ten Hoeve
Gé Tol
Ed van Lamoen
Ted Slinger
Erik Beeren
Dee Zeeuw van der Laan

Materiaal Advies Commissie:

Theo Teunisse (vz)
Marjolein Snippe

Wicher ten Hoeve
Ed van Lamoen
Harm Scheepstra

Commissie Botenhuis:
(mailadres tevens te gebruiken voor
schademeldingen aan ons botenhuis)

Gilles Boerlage (vz) - 06 515 503 40
Guus Kruitwagen
René de Boer

Commissie Botenwagen: Maurice van den Broek (vz)
Karin Swiers
Havenmeester: Max Hendriks - 06 515 977 16